0
У Вас нет товаров в корзине.

Інтернет-магазин korob-ok.com.ua

Novus | Поворотный лоток для бумаг CopySwinger V, на струбцине

Артикул:7500450

Наличие: Нет в наличии

Цена: 6800.26 UAH

Вы можете купить, а при его отсутствии, заказать у нас товар "Поворотный лоток для бумаг CopySwinger V, на струбцине" бренда "Novus".
Для детального просмотра и заказа товара перейдите по ссылке:
Посмотреть другие товары бренда "Novus":

Описание продукта

Набір з 5-ти лотків для паперів формату А4. Матеріал: високоякісний пластик. Незалежне обертання на 360 градусів. За рахунок ступінчастої хвилі на внутрішній поверхні лотка полегшується доступ до паперів. У комплект входять пластикові табулятори з паперової вставкою. Кріпляться до столу за допомогою струбцини. Гумові мікроніжки міцно утримують лоток на поверхні столу, у разі класичного способу встановлення. Кріплення: струбцина. Кількість лотків: 5. Висота: 59,5 см. Висота від столу:15 см. Колір струбцини: сірий. Колір лотків: прозорий. TM Novus - преміум-клас, професійні системи для організації робочого простору, техніка для офісу та офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині!
HSM SECURIO IntelligentDrive - серія знищувачів документів преміум-класу зі зручним дисплеєм керування з touchscreen, який дозволяє легко керувати унікальною системою функцій IntelligentDrive: збільшення продуктивності на 40 %; зменшення шуму на 30 %; автоматичне запобігання застрягання паперу.

Характеристики

Артикул
7500450
Производитель
Novus

Фильтр товаров

Корзина покупателя

У Вас нет товаров в корзине.

Поиск по сайту