0
У Вас нет товаров в корзине.

Інтернет-магазин korob-ok.com.ua

Digital Lamiroll | Рул. пленка глянцевая 350мм 32мк (2000м) Digital

Артикул:3221359

Наличие: Нет в наличии

Цена: 7819.42 UAH

Вы можете купить, а при его отсутствии, заказать у нас товар "Рул. пленка глянцевая 350мм 32мк (2000м) Digital" бренда "Digital Lamiroll".
Для детального просмотра и заказа товара перейдите по ссылке:
Посмотреть другие товары бренда "Digital Lamiroll":

Описание продукта

Плівка Digital - це поліпропіленова плівка, розроблена спеціально для продукції, надрукованої на цифрових друкарських машинах. Збільшена товщина клейового шару та особлива формула клейового складу забезпечує якісну ламінацію відбитків будь-якої складності. Поставляється в рулонах в намотці 2000м и 200м. Lamiroll (Корея).
При виготовленні брошур в умовах офісу або вдома за допомогою брошурувальника використовують готові пластикові або картонні Обкладинки Agent А4 або А3 формату для надання естетичного вигляду брошурі. Також, в залежності від брошурувальника використовують пластикові пружини Agent, металеві пружини Agent або пластикові спіралі Agent. Вибір матеріалу для брошурування залежить від обладнання, яке буде робити брошуру. Обкладинка прозора Agent для брошурування - пластик PVC А4 або А3 формату, товщиною від 150 мк до 400 мк, безбарвна або тонована. Прозора обкладинка використовується з лицьового боку брошури, проспекту, меню, презентації і т.д., для можливості перегляду через прозору поверхню титульного аркуша, при цьому, забезпечує його захист від механічних пошкоджень. Обкладинка картонна Agent гладка або з тисненням А4 або А3 формату для брошурування - картон щільністю 220-250 г/м2. Використовується частіше для тильної сторони брошури, проспекту, меню, презентації і т.д.

Характеристики

Артикул
3221359
Поверхность
Глянцевая
Ширина рулона мм
350
Плотность мкн
32
Длина намотки
2000м
Дополнительное свойство
Для цифровой печати
Страна производитель
Корея
Производитель
Digital Lamiroll
Торговая марка
Digital Lamiroll

Фильтр товаров

Корзина покупателя

У Вас нет товаров в корзине.

Поиск по сайту