0
У Вас нет товаров в корзине.

Інтернет-магазин korob-ok.com.ua

Joiner | Заклепочник Joiner 5, ножной привод, JYJ 5,5

Артикул:2320056

Наличие: Нет в наличии

Цена: 54962.96 UAH

Вы можете купить, а при его отсутствии, заказать у нас товар "Заклепочник Joiner 5, ножной привод, JYJ 5,5" бренда "Joiner".
Для детального просмотра и заказа товара перейдите по ссылке:
Посмотреть другие товары бренда "Joiner":

Описание продукта

Напівавтоматична модель для встановлення заклепок (люверсів) діаметром 5,5 мм на папір, картон, тканину, шкіру, тонкий пластик та ін. Встановлена на власній станині та має ніжний привід встановлення заклепки. Заклепки (люверси) засипаються у спеціальний контейнер, звідки по жолобу надходять у робочу частину пристрою. Ємність бункера - 900 заклепок. Діаметр заклепки - 5,5 мм. Товщина матеріалу - до 3 мм. Глибина заходу на аркуш - 75 мм. Виробництво Китай.
Головна перевага даної моделі в тому, що при ширині брошурування 500 мм вона не вимагає зміни затискних блоків для різних діаметрів пружин (від 5,5 до 32 мм), і може брошурувати блоки товщиною до 28 мм. Машина також оснащена пристроєм автоматичної вставки календарного ригеля, що робить її найбільш універсальною моделлю серед напівавтоматичних брошурувальних машин, що не має аналогів у світових виробників. Оператор вводить з панелі керування необхідний діаметр пружини і брошурувальну довжину виробу. Машина автоматично розмотує пружину з котушки, відміряє потрібну довжину пружини, відрізає, і подає її на передню частину машини. Проперфорованний раніше паперовий блок вручну "одягається" на подану металеву пружину, яка разом з блоком автоматично подається в "затискну" секцію, а після обтиску готовий блок скидається в накопичувач. Зірочка (*) у найменуванні товару означає "Товар під замовлення", ціна складена орієнтовно та буде залежати від курсу Євро/Долар до момент замовлення та від умов поставки.

Характеристики

Артикул
2320056
Тип
Электрический
Высота стопы
4 мм
Питание
220~240 В
Регулировка по глубине перфорации/переплёта
5-75 мм
Диаметр люверса
5,5 мм
Производитель
Joiner

Фильтр товаров

Корзина покупателя

У Вас нет товаров в корзине.

Поиск по сайту