0
У Вас нет товаров в корзине.

Інтернет-магазин korob-ok.com.ua

Ламинаторы рулонные | Рулонный ламинатор BW-F350

Артикул:3020094

Наличие: Нет в наличии

Цена: 52136.00 UAH

Вы можете купить, а при его отсутствии, заказать у нас товар "Рулонный ламинатор BW-F350" из категории "Ламинаторы рулонные".
Для заказа товара перейдите по ссылке:
Посмотреть другие товары категории "Ламинаторы рулонные":

Описание продукта

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ЛАМІНАТОР! Рулонний ламінатор для двосторонньої ламінації з можливістю односторонньої ламінації. Гаряче або холодне ламінування усіх видів друкованої продукції, включаючи цифровий друк та фотопапір. Максимальна ширина ламінування - 345 мм. Час нагріву - 10 хв. Температура нагріву - 0-160 градусів. Швидкість ламінування до 5 м/хв. Товщина плівки - 24-250 мк. Товщина матеріалу до 4 мм. РК-дисплей з функціями: - попереднє встановлення температури, - контроль поточної температури, - лічильник аркушів. Реверс. Регулювання швидкості та температури.
Головна перевага даної моделі в тому, що при ширині брошурування 500 мм вона не вимагає зміни затискних блоків для різних діаметрів пружин (від 5,5 до 32 мм), і може брошурувати блоки товщиною до 28 мм. Машина також оснащена пристроєм автоматичної вставки календарного ригеля, що робить її найбільш універсальною моделлю серед напівавтоматичних брошурувальних машин, що не має аналогів у світових виробників. Оператор вводить з панелі керування необхідний діаметр пружини і брошурувальну довжину виробу. Машина автоматично розмотує пружину з котушки, відміряє потрібну довжину пружини, відрізає, і подає її на передню частину машини. Проперфорованний раніше паперовий блок вручну "одягається" на подану металеву пружину, яка разом з блоком автоматично подається в "затискну" секцію, а після обтиску готовий блок скидається в накопичувач. Зірочка (*) у найменуванні товару означає "Товар під замовлення", ціна складена орієнтовно та буде залежати від курсу Євро/Долар до момент замовлення та від умов поставки.

Характеристики

Артикул
3020094
Толщина пленки(мкм)
24-250
Макс. ширина ламинирования мм
345
Скорость м/мин
5
Холодное ламинирование
Есть
Реверс
Есть
Макс. толщина ламинируемого материала мм
4
Горячее ламинирование
Есть
Время готовности (мин)
10

Фильтр товаров

Корзина покупателя

У Вас нет товаров в корзине.

Поиск по сайту